Harita

 Ovda (Eilat) Havaalanı

Ovda (Eilat) Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ovda (Eilat) Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ovda (Eilat) Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ovda (Eilat) Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ovda (Eilat) Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ovda (Eilat) havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ovda (Eilat) havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ovda (Eilat) Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ovda (Eilat) Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ovda (Eilat) Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ovda (Eilat) uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ovda (Eilat) Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ovda şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ovda şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ovda (Eilat) yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ovda (Eilat) Havaalanı
Telefon:+972 (0)8 6363838
Faks:+972 (0)8 6363829

Web Sitesi:

Sahibi:
Israel Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 56' 49'' E
Enlem:29° 55' 59'' N
IATA kodu:VDA
ICAO kodu:LLOV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.