Harita

 Vaasa Havaalanı

Vaasa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Vaasa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Vaasa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Vaasa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Vaasa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Vaasa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Vaasa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Vaasa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Vaasa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Vaasa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Vaasa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Vaasa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Vaasa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Vaasa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Vaasa yakınındaki havaalanları

 Vaasa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Vaasa Havaalanı

Adres:
65380 Vaasa,
FINLAND

Telefon:+358 (0)6 2126130
Faks:+358 (0)6 2126199

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 45' 41'' E
Enlem:63° 2' 42'' N
IATA kodu:VAA
ICAO kodu:EFVA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.