Harita

 Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanı

Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Yuzhno-Sakhalinsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Yuzhno-Sakhalinsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Yuzhno-Sakhalinsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yuzhno-Sakhalinsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yuzhno-Sakhalinsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Yuzhno-Sakhalinsk yakınındaki havaalanları

 Yuzhno-Sakhalinsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Yuzhno-Sakhalinsk Havaalanı

Adres:
Airport,
Yuzhno-Sakhalinsk,
Sakhalin obl.,
693015 RUSSIA

Telefon:(4242) 788-311
Faks:(4242) 788-385

Web Sitesi:

Sahibi:
ФГУП «Аэропорт Южно-Сахалинск»

 Konum Bilgileri

Boylam:142° 43' 3'' E
Enlem:46° 53' 19'' N
IATA kodu:UUS
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.