Harita

 Baikal International Havaalanı

Baikal International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Baikal International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Baikal International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Baikal International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Baikal International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Baikal International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Baikal International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Baikal International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Baikal International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Baikal International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Baikal International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Baikal International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ulan Ude şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ulan Ude şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Baikal International yakınındaki havaalanları

 Baikal International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Baikal International Havaalanı

Adres:
Republika Buryatiya,
g. Ulan-Ude,
p. Aeroport,
10 ,
670018 RUSSIA

Telefon:+7 (0)301 2227622, 2227611
Faks:+7 (0)301 2227141

Sahibi:
JSC"International airport Ulan-Ude"

 Konum Bilgileri

Boylam:107° 26' 15'' E
Enlem:51° 48' 27'' N
IATA kodu:UUD
ICAO kodu:UIUU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.