Harita

 Pattaya (Chonburi) Havaalanı

Pattaya (Chonburi) Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pattaya (Chonburi) Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pattaya (Chonburi) Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pattaya (Chonburi) Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pattaya (Chonburi) Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pattaya (Chonburi) havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pattaya (Chonburi) havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pattaya (Chonburi) Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pattaya (Chonburi) Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pattaya (Chonburi) Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pattaya (Chonburi) uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pattaya (Chonburi) Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pattaya (Chonburi) şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pattaya (Chonburi) şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pattaya (Chonburi) yakınındaki havaalanları

 Pattaya (Chonburi) şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:101° 1' 0'' E
Enlem:12° 40' 59'' N
IATA kodu:UTP
ICAO kodu:VTBU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.