Harita

 Busuanga Havaalanı

Busuanga Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Busuanga Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Busuanga Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Busuanga Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Busuanga Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Busuanga havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Busuanga havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Busuanga Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Busuanga Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Busuanga Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Busuanga uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Busuanga Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Busuanga şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Busuanga şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Busuanga yakınındaki havaalanları

 Busuanga şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Busuanga Havaalanı

Sahibi:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Konum Bilgileri

Boylam:120° 10' 0'' E
Enlem:12° 6' 0'' N
IATA kodu:USU
ICAO kodu:RPVV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.