Harita

 Kursk Havaalanı

Kursk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kursk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kursk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kursk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kursk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kursk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kursk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kursk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kursk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kursk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kursk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kursk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kursk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kursk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kursk yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kursk Havaalanı

Adres:
Kursk,
Kursk obl. 305007 RUSSIA

Telefon:+7 (0)071 2225682, 2261433
Faks:+7 (0)471 2261200

Sahibi:
FSU Airport Kursk

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 16' 0'' E
Enlem:51° 45' 0'' N
IATA kodu:URS
ICAO kodu:UUOK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.