Harita

 Urumçi Havaalanı

Urumçi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Urumçi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Urumçi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Urumçi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Urumçi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Urumçi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Urumçi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Urumçi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Urumçi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Urumçi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Urumçi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Urumçi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Urumçi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Urumçi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Urumçi yakınındaki havaalanları

 Urumçi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Urumçi Havaalanı

Adres:
Diwopu,
Urumqi 830016,
Xianjing,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)991 335611

 Konum Bilgileri

Boylam:87° 28' 59'' E
Enlem:43° 54' 0'' N
IATA kodu:URC
ICAO kodu:ZWWW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.