Harita

 Ujung Pandang Havaalanı

Ujung Pandang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ujung Pandang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ujung Pandang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ujung Pandang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ujung Pandang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ujung Pandang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ujung Pandang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ujung Pandang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ujung Pandang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ujung Pandang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ujung Pandang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ujung Pandang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ujung Pandang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ujung Pandang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ujung Pandang yakınındaki havaalanları

 Ujung Pandang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ujung Pandang Havaalanı
Telefon:+62 (411) 550123
Faks:+62 (411) 553183

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:119° 33' 0'' E
Enlem:5° 4' 0'' S
IATA kodu:UPG
ICAO kodu:WAAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.