Harita

 Umea Havaalanı

Umea Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Umea Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Umea Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Umea Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Umea Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Umea havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Umea havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Umea Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Umea Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Umea Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Umea uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Umea Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Umea şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Umea şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Umea yakınındaki havaalanları

 Umea şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Umea Havaalanı

Adres:
PO Box 1406,
S-901 24 Umeå,
SWEDEN

Telefon:090-71 61 00
Faks:090-71 62 90

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:20° 17' 3'' E
Enlem:63° 47' 36'' N
IATA kodu:UME
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.