Harita

 Ulyanovsk Havaalanı

Ulyanovsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ulyanovsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ulyanovsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ulyanovsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ulyanovsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ulyanovsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ulyanovsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ulyanovsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ulyanovsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ulyanovsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ulyanovsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ulyanovsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ulyanovsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ulyanovsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ulyanovsk yakınındaki havaalanları

 Ulyanovsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ulyanovsk Havaalanı

Adres:
38 Leninskogo Komsomola,
Ulyanovsk,
432067 RUSSIA

Telefon:+7 (0)842 2287829
Faks:+7 (0)842 2204756

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "International airport Ulyanovsk-Vostochny

 Konum Bilgileri

Boylam:48° 48' 9'' E
Enlem:54° 24' 3'' N
IATA kodu:ULY
ICAO kodu:UWLW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.