Harita

 Ulan Batur Havaalanı

Ulan Batur Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ulan Batur Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ulan Batur Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ulan Batur Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ulan Batur Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ulan Batur havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ulan Batur havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ulan Batur Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ulan Batur Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ulan Batur Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ulan Batur uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ulan Batur Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ulan Batur şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ulan Batur şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ulan Batur yakınındaki havaalanları

 Ulan Batur şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ulan Batur Havaalanı

Adres:
Ulan Bator,
MONGOLIA

Telefon:+976 (0)1 313163
Faks:+976 (0)1 379973

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 45' 59'' E
Enlem:47° 50' 35'' N
IATA kodu:ULN
ICAO kodu:ZMUB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.