Harita

 Ufa Havaalanı

Ufa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ufa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ufa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ufa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ufa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ufa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ufa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ufa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ufa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ufa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ufa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ufa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ufa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ufa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ufa yakınındaki havaalanları

 Ufa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ufa Havaalanı

Adres:
Airport,
Bulgakova,
Ufa region,
Bashkortostan republic,
450056 RUSSIA

Telefon:(347) 229 52-95
Faks:(347) 273-06-09

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Международный аэропорт "Уфа" (ОАО "МАУ")

 Konum Bilgileri

Boylam:55° 51' 52'' E
Enlem:54° 33' 29'' N
IATA kodu:UFA
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.