Harita

 Narsarsuaq Havaalanı

Narsarsuaq Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Narsarsuaq Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Narsarsuaq Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Narsarsuaq Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Narsarsuaq Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Narsarsuaq havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Narsarsuaq havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Narsarsuaq Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Narsarsuaq Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Narsarsuaq Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Narsarsuaq uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Narsarsuaq Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Narsarsuaq şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Narsarsuaq şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Narsarsuaq yakınındaki havaalanları

 Narsarsuaq şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Narsarsuaq Havaalanı

Adres:
PO Box 60,
DK-3923 Narssarssuaq Airport,
GREENLAND

Telefon:+299 (0)665266
Faks:+299 (0)665305

 Konum Bilgileri

Boylam:45° 25' 33'' W
Enlem:61° 9' 38'' N
IATA kodu:UAK
ICAO kodu:BGBW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.