Harita

 Trabzon Havaalanı

Trabzon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Trabzon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Trabzon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Trabzon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Trabzon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Trabzon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Trabzon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Trabzon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Trabzon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Trabzon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Trabzon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Trabzon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Trabzon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Trabzon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Trabzon yakınındaki havaalanları

 Trabzon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Trabzon Havaalanı

Adres:
Trabzon,
TURKEY

Telefon:+90 (0)462 328094049/325 99 52
Faks:+90 (0)462 3259950

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 46' 35'' E
Enlem:40° 59' 54'' N
IATA kodu:TZX
ICAO kodu:LTCG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.