Harita

 Tuzla Havaalanı

Tuzla Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tuzla Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tuzla Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tuzla Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tuzla Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tuzla havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tuzla havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tuzla Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tuzla Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tuzla Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tuzla uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tuzla Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tuzla şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tuzla şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tuzla yakınındaki havaalanları

 Tuzla şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tuzla Havaalanı

Adres:
Gornje Dubrave bb,
75270 Zivinice,
BOSNIA-HERZEGOVINA

Telefon:+387 (0)35 814605

Web Sitesi:

Sahibi:
Tuzla International Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 42' 33'' E
Enlem:44° 24' 34'' N
IATA kodu:TZL
ICAO kodu:LQTZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.