Harita

 Tunxi Havaalanı

Tunxi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tunxi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tunxi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tunxi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tunxi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tunxi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tunxi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tunxi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tunxi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tunxi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tunxi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tunxi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tunxi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tunxi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tunxi yakınındaki havaalanları

 Tunxi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tunxi Havaalanı

Adres:
Tunxi District,
Huangshan,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)559 2934143

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 18' 0'' E
Enlem:29° 43' 59'' N
IATA kodu:TXN
ICAO kodu:ZSTX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.