Harita

 Tunus Kartaca Havaalanı

Tunus Kartaca Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tunus Kartaca Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tunus Kartaca Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tunus Kartaca Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tunus Kartaca Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tunus Kartaca havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tunus Kartaca havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tunus Kartaca Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tunus Kartaca Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tunus Kartaca Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tunus Kartaca uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tunus Kartaca Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tunus Kartaca şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tunus Kartaca şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tunus Kartaca yakınındaki havaalanları

 Tunus Kartaca şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tunus Kartaca Havaalanı

Adres:
Tunis - Carthage International Airport,
P.O Box 137 & 147,
1080 Tunis Cedex,
TUNISIA

Telefon:+216 (0)71 754000, 755000, 848000
Faks:+216 (0)71 753327

Sahibi:
Tunisian Civil Aviation & Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 13' 37'' E
Enlem:36° 51' 3'' N
IATA kodu:TUN
ICAO kodu:DTTA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.