Harita

 Tulsa Uluslararası Havaalanı

Tulsa Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tulsa Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tulsa Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tulsa Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tulsa Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tulsa Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tulsa Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tulsa Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tulsa Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tulsa Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tulsa Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tulsa Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tulsa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tulsa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tulsa Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Tulsa Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tulsa Uluslararası Havaalanı

Adres:
PO Box 581838,
Tulsa,
OK 74158,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (1)918 8385000
Faks:+1 (1)918 8385199

 Konum Bilgileri

Boylam:95° 53' 22'' W
Enlem:36° 11' 52'' N
IATA kodu:TUL
ICAO kodu:KTUL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.