Harita

 Turaif Havaalanı

Turaif Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Turaif Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Turaif Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Turaif Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Turaif Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Turaif havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Turaif havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Turaif Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Turaif Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Turaif Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Turaif uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Turaif Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Turaif şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Turaif şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Turaif yakınındaki havaalanları

 Turaif şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 37' 54'' E
Enlem:31° 41' 42'' N
IATA kodu:TUI
ICAO kodu:OETR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.