Harita

 Temeşvar Havaalanı

Temeşvar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Temeşvar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Temeşvar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Temeşvar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Temeşvar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Temeşvar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Temeşvar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Temeşvar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Temeşvar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Temeşvar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Temeşvar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Temeşvar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Temeşvar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Temeşvar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Temeşvar yakınındaki havaalanları

 Temeşvar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Temeşvar Havaalanı

Adres:
str. Aeroport,
nr.2 ,
307200 Ghiroda - Timiş,
O.P. 7 C.P. 1375,
Timisoara,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)256 493639

Web Sitesi:

Sahibi:
Societatea Naţională Aeroportul Internaţional Timişoara – Traian Vuia S.A

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 19' 59'' E
Enlem:45° 49' 0'' N
IATA kodu:TSR
ICAO kodu:LRTR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.