Harita

 Tiençin Havaalanı

Tiençin Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tiençin Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tiençin Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tiençin Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tiençin Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tiençin havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tiençin havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tiençin Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tiençin Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tiençin Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tiençin uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tiençin Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tiençin şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tiençin şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tiençin yakınındaki havaalanları

 Tiençin şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tiençin Havaalanı

Adres:
Zhang Guizhuang,
Dong Li District,
Tianjin 300300,
PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)22 24902030

 Konum Bilgileri

Boylam:117° 20' 48'' E
Enlem:39° 7' 8'' N
IATA kodu:TSN
ICAO kodu:ZBTJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.