Harita

 Astana Havaalanı

Astana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Astana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Astana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Astana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Astana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Astana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Astana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Astana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Astana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Astana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Astana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Astana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Astana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Astana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Astana yakınındaki havaalanları

 Astana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Astana Havaalanı

Adres:
Airport 14,
Astana,
010014,
KAZAKHSTAN

Telefon:+7 (0)3172 333709
Faks:+7 (0)3172 777982

 Konum Bilgileri

Boylam:71° 30' 0'' E
Enlem:51° 10' 0'' N
IATA kodu:TSE
ICAO kodu:UACC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.