Harita

 Trieste Havaalanı

Trieste Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Trieste Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Trieste Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Trieste Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Trieste Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Trieste havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Trieste havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Trieste Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Trieste Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Trieste Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Trieste uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Trieste Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Trieste şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Trieste şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Trieste yakınındaki havaalanları

 Trieste şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Trieste Havaalanı

Adres:
Trieste International Airport,
Via Aquileia 46,
I-34077 Ronchi dei Legionari (GO),
ITALY

Telefon:+39 (0)481 773224
Faks:+39 (0)481 474150

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporto Friuli Venezia Giulia SpA

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 28' 0'' E
Enlem:45° 49' 59'' N
IATA kodu:TRS
ICAO kodu:LIPQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.