Harita

 Oslo Torp Havaalanı

Oslo Torp Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Oslo Torp Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Oslo Torp Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Oslo Torp Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Oslo Torp Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Oslo Torp havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Oslo Torp havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Oslo Torp Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Oslo Torp Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Oslo Torp Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Oslo Torp uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Oslo Torp Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Oslo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Oslo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Oslo Torp yakınındaki havaalanları

 Oslo Torp şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Oslo Torp Havaalanı

Adres:
Sandefjord Airport,
Torpveien 130,
N-3241 Sandefjord,
NORWAY

Telefon:+47 (0)33 427002
Faks:+47 (0)33 427001

Web Sitesi:

Sahibi:
Sandefjord Lufthavn AS

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 16' 0'' E
Enlem:59° 10' 59'' N
IATA kodu:TRF
ICAO kodu:ENTO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.