Harita

 Trapani Birgi Havaalanı

Trapani Birgi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Trapani Birgi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Trapani Birgi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Trapani Birgi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Trapani Birgi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Trapani Birgi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Trapani Birgi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Trapani Birgi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Trapani Birgi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Trapani Birgi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Trapani Birgi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Trapani Birgi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Trapani Birgi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Trapani Birgi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Trapani Birgi yakınındaki havaalanları

 Trapani Birgi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Trapani Birgi Havaalanı

Adres:
,
I-91100 Trapani,
ITALY

Telefon:+39 (0)923.842502
Faks:+39 (0)923.842367

Web Sitesi:

Sahibi:
AIRGEST SpA

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 29' 11'' E
Enlem:37° 54' 42'' N
IATA kodu:TPS
ICAO kodu:LICT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.