Harita

 Antananarivo Havaalanı

Antananarivo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Antananarivo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Antananarivo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Antananarivo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Antananarivo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Antananarivo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Antananarivo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Antananarivo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Antananarivo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Antananarivo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Antananarivo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Antananarivo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Antananarivo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Antananarivo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Antananarivo yakınındaki havaalanları

 Antananarivo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Antananarivo Havaalanı

Adres:
BP 5721,
Antananarivo 101,
REPUBLIC OF MADAGASCAR,
Route d´Ivato,
Antananarivo 101,
REPUBLIC OF MADAGASCAR

Telefon:+261 (0)202 244041

 Konum Bilgileri

Boylam:47° 28' 59'' E
Enlem:18° 48' 0'' S
IATA kodu:TNR
ICAO kodu:FMMI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.