Harita

 Tampere Havaalanı

Tampere Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tampere Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tampere Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tampere Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tampere Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tampere havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tampere havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tampere Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tampere Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tampere Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tampere uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tampere Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tampere şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tampere şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tampere yakınındaki havaalanları

 Tampere şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tampere Havaalanı

Adres:
Finavia Tampere-Pirkkala Airport,
Tornikaari 50,
33960,
PIRKKALA

Telefon:+ 358 20 708 5450
Faks:+358 20 708 5399

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 44' 20'' E
Enlem:61° 27' 50'' N
IATA kodu:TMP
ICAO kodu:EFTP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.