Harita

 Turku Havaalanı

Turku Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Turku Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Turku Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Turku Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Turku Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Turku havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Turku havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Turku Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Turku Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Turku Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Turku uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Turku Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Turku şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Turku şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Turku yakınındaki havaalanları

 Turku şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Turku Havaalanı

Adres:
Finavia Turku Airport,
Box 167,
20101,
TURKU,
FINLAND

Telefon:+358 20 708 4611
Faks:+358 20 708 4699

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 16' 14'' E
Enlem:60° 30' 51'' N
IATA kodu:TKU
ICAO kodu:EFTU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.