Harita

 Tyumen Havaalanı

Tyumen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tyumen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tyumen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tyumen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tyumen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tyumen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tyumen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tyumen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tyumen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tyumen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tyumen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tyumen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tyumen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tyumen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tyumen yakınındaki havaalanları

 Tyumen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tyumen Havaalanı

Adres:
Roschino,
S. Il´yushina St,
23,
625033 Tyumen,
RUSSIA

Telefon:(3452) 496-450

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Аэропорт Рощино"

 Konum Bilgileri

Boylam:65° 19' 27'' E
Enlem:57° 11' 22'' N
IATA kodu:TJM
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.