Harita

 Trablus Havaalanı

Trablus Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Trablus Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Trablus Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Trablus Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Trablus Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Trablus havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Trablus havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Trablus Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Trablus Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Trablus Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Trablus uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Trablus Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Trablus şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Trablus şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Trablus yakınındaki havaalanları

 Trablus şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Trablus Havaalanı

Adres:
Tripoli,
LIBYAN SOC PEOPLES´ ARAB JAMAHIRIYA

Telefon:+218 (0)22 605026

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 9' 32'' E
Enlem:32° 39' 48'' N
IATA kodu:TIP
ICAO kodu:HLLT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.