Harita

 Tijuana Havaalanı

Tijuana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tijuana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tijuana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tijuana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tijuana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tijuana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tijuana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tijuana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tijuana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tijuana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tijuana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tijuana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tijuana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tijuana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tijuana yakınındaki havaalanları

 Tijuana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tijuana Havaalanı

Adres:
AP 447,
CP 22300 Tijuana BC,
MEXICO,
Carretera Aeropuerto - Meza de Otay,
CP 22300 Tijuana,
Baja California,
MEXICO

Telefon:+52 (01)66 46078201

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 58' 13'' W
Enlem:32° 32' 29'' N
IATA kodu:TIJ
ICAO kodu:MMTJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.