Harita

 Tiran Havaalanı

Tiran Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tiran Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tiran Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tiran Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tiran Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tiran havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tiran havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tiran Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tiran Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tiran Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tiran uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tiran Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tiran şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tiran şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tiran yakınındaki havaalanları

 Tiran şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tiran Havaalanı

Adres:
Tirana International Airport,
Nënë Tereza,
Administration Building,
Rinas,
ALBANIA

Telefon:+355 (0)4 2381600

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:19° 43' 0'' E
Enlem:41° 25' 0'' N
IATA kodu:TIA
ICAO kodu:LATI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.