Harita

 Maijishan Havaalanı

Maijishan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maijishan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maijishan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maijishan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maijishan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maijishan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maijishan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maijishan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maijishan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maijishan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maijishan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maijishan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tianshui şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tianshui şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maijishan yakınındaki havaalanları

 Maijishan şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:105° 51' 39'' E
Enlem:34° 33' 29'' N
IATA kodu:THQ
ICAO kodu:ZLTS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.