Harita

 Tirgu Mures Havaalanı

Tirgu Mures Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tirgu Mures Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tirgu Mures Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tirgu Mures Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tirgu Mures Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tirgu Mures havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tirgu Mures havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tirgu Mures Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tirgu Mures Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tirgu Mures Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tirgu Mures uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tirgu Mures Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tirgu Mures şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tirgu Mures şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tirgu Mures yakınındaki havaalanları

 Tirgu Mures şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tirgu Mures Havaalanı

Adres:
Targu-Mures - Ludus road,
km.14.5 Vidrasau,
547612 Targu Mures,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)265 328259
Faks:+40 (0)265 328257

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Mureş

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 24' 45'' E
Enlem:46° 28' 3'' N
IATA kodu:TGM
ICAO kodu:LRTM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.