Harita

 Podgorica Havaalanı

Podgorica Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Podgorica Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Podgorica Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Podgorica Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Podgorica Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Podgorica havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Podgorica havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Podgorica Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Podgorica Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Podgorica Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Podgorica uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Podgorica Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Podgorica şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Podgorica şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Podgorica yakınındaki havaalanları

 Podgorica şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Podgorica Havaalanı
Telefon:+382 (0)81 601970

 Konum Bilgileri

Boylam:19° 15' 6'' E
Enlem:42° 21' 29'' N
IATA kodu:TGD
ICAO kodu:LYPG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.