Harita

 Tenerife South Havaalanı

Tenerife South Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tenerife South Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tenerife South Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tenerife South Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tenerife South Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tenerife South havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tenerife South havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tenerife South Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tenerife South Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tenerife South Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tenerife South uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tenerife South Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tenerife şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tenerife şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tenerife South yakınındaki havaalanları

 Tenerife South şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Tenerife South Havaalanı

Adres:
E-38610 Granadilla de Abona,
Tenerife,
CANARY ISLANDS

Telefon:+34 (0)922 759000
Faks:+34 (0)922 759247

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeropuertos Españoles y Navegación Aérea (AENA)

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 34' 0'' W
Enlem:28° 3' 0'' N
IATA kodu:TFS
ICAO kodu:GCTS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.