Harita

 Tekirdağ Havaalanı

Tekirdağ Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tekirdağ Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tekirdağ Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tekirdağ Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tekirdağ Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tekirdağ havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tekirdağ havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tekirdağ Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tekirdağ Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tekirdağ Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tekirdağ uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tekirdağ Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tekirdağ şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tekirdağ şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tekirdağ yakınındaki havaalanları

 Tekirdağ şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 55' 8'' E
Enlem:41° 8' 17'' N
IATA kodu:TEQ
ICAO kodu:LTBU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.