Harita

 Tabas Havaalanı

Tabas Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tabas Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tabas Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tabas Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tabas Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tabas havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tabas havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tabas Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tabas Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tabas Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tabas uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tabas Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tabas şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tabas şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tabas yakınındaki havaalanları

 Tabas şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:56° 54' 5'' E
Enlem:33° 40' 48'' N
IATA kodu:TCX
ICAO kodu:OIMT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.