Harita

 Taşkent Havaalanı

Taşkent Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Taşkent Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Taşkent Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Taşkent Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Taşkent Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Taşkent havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Taşkent havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Taşkent Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Taşkent Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Taşkent Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Taşkent uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Taşkent Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Taşkent şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Taşkent şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Taşkent yakınındaki havaalanları

 Taşkent şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Taşkent Havaalanı

Adres:
700167 Tashkent,
UZBEKISTAN

Telefon:+998 (0)71 546267
Faks:+998 (0)71 542633

 Konum Bilgileri

Boylam:69° 16' 59'' E
Enlem:41° 15' 0'' N
IATA kodu:TAS
ICAO kodu:UTTT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.