Harita

 Salzburg Havaalanı

Salzburg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Salzburg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Salzburg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Salzburg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Salzburg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Salzburg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Salzburg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Salzburg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Salzburg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Salzburg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Salzburg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Salzburg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Salzburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Salzburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Salzburg yakınındaki havaalanları

 Salzburg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Salzburg Havaalanı

Adres:
Innsbrucker Bundesstrasse 95,
A-5020 Salzburg,
AUSTRIA

Telefon:+43 (0)662 85800
Faks:+43 (0)662 8580110

Web Sitesi:

Sahibi:
Salzburger Flughafen GmbH

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 0' 20'' E
Enlem:47° 47' 35'' N
IATA kodu:SZG
ICAO kodu:LOWS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.