Harita

 Samsun Çarşamba Havaalanı

Samsun Çarşamba Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Samsun Çarşamba Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Samsun Çarşamba Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Samsun Çarşamba Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Samsun Çarşamba Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Samsun Çarşamba havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Samsun Çarşamba havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Samsun Çarşamba Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Samsun Çarşamba Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Samsun Çarşamba Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Samsun Çarşamba uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Samsun Çarşamba Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Samsun şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Samsun şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Samsun Çarşamba yakınındaki havaalanları

 Samsun Çarşamba şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Samsun Çarşamba Havaalanı

Adres:
Samsun,
TURKEY

Telefon:+90 (0)362 844883044
Faks:+90 (0)362 8448846

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 33' 0'' E
Enlem:41° 15' 0'' N
IATA kodu:SZF
ICAO kodu:LTFH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.