Harita

 Şiraz Havaalanı

Şiraz Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Şiraz Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Şiraz Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Şiraz Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Şiraz Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Şiraz havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Şiraz havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Şiraz Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Şiraz Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Şiraz Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Şiraz uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Şiraz Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Şiraz şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Şiraz şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Şiraz yakınındaki havaalanları

 Şiraz şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Şiraz Havaalanı

Adres:
PO Box 79,
Shiraz,
IRAN

Telefon:+98 (0)71 21948

 Konum Bilgileri

Boylam:52° 35' 26'' E
Enlem:29° 32' 25'' N
IATA kodu:SYZ
ICAO kodu:OISS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.