Harita

 Sanya Havaalanı

Sanya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sanya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sanya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sanya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sanya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sanya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sanya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sanya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sanya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sanya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sanya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sanya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sanya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sanya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sanya yakınındaki havaalanları

 Sanya şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:109° 24' 0'' E
Enlem:18° 18' 0'' N
IATA kodu:SYX
ICAO kodu:ZJSY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.