Harita

 Berlin Schoenefeld Havaalanı

Berlin Schoenefeld Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Berlin Schoenefeld Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Berlin Schoenefeld Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Berlin Schoenefeld Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Berlin Schoenefeld Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Berlin Schoenefeld havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Berlin Schoenefeld havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Berlin Schoenefeld Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Berlin Schoenefeld Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Berlin Schoenefeld Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Berlin Schoenefeld uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Berlin Schoenefeld Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Berlin şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Berlin şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Berlin Schoenefeld yakınındaki havaalanları

 Berlin Schoenefeld şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Berlin Schoenefeld Havaalanı

Adres:
D-12521 Berlin-Schönefeld,
GERMANY

Telefon:49(0)180 500 0186
Faks:49(0)30 4101 2111

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 30' 0'' E
Enlem:52° 22' 0'' N
IATA kodu:SXF
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.