Harita

 Yekaterinburg Havaalanı

Yekaterinburg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Yekaterinburg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Yekaterinburg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Yekaterinburg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Yekaterinburg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Yekaterinburg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Yekaterinburg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Yekaterinburg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Yekaterinburg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Yekaterinburg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Yekaterinburg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Yekaterinburg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Yekaterinburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Yekaterinburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Yekaterinburg yakınındaki havaalanları

 Yekaterinburg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Yekaterinburg Havaalanı

Adres:
Sputnikov 6,
620025 Yekaterinburg,
RUSSIA

Telefon:(343) 264-42-02

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Аэропорт Кольцово»

 Konum Bilgileri

Boylam:60° 48' 9'' E
Enlem:56° 44' 35'' N
IATA kodu:SVX
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.