Harita

 Savonlinna Havaalanı

Savonlinna Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Savonlinna Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Savonlinna Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Savonlinna Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Savonlinna Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Savonlinna havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Savonlinna havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Savonlinna Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Savonlinna Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Savonlinna Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Savonlinna uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Savonlinna Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Savonlinna şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Savonlinna şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Savonlinna yakınındaki havaalanları

 Savonlinna şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Savonlinna Havaalanı

Adres:
Lentosemantie 50,
FIN-57310 Savonlinna,
FINLAND

Telefon:+358 (0)15 4118100
Faks:+358 (0)15 4118199

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 57' 0'' E
Enlem:61° 57' 0'' N
IATA kodu:SVL
ICAO kodu:EFSA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.