Harita

 Lamezia Terme Havaalanı

Lamezia Terme Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lamezia Terme Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lamezia Terme Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lamezia Terme Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lamezia Terme Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lamezia Terme havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lamezia Terme havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lamezia Terme Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lamezia Terme Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lamezia Terme Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lamezia Terme uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lamezia Terme Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lamezia Terme şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lamezia Terme şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lamezia Terme yakınındaki havaalanları

 Lamezia Terme şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lamezia Terme Havaalanı

Adres:
c/o Aeroporto Internazionale ,
I-88040 Lamezia Terme,
Calabria,
ITALY

Telefon:+39 (0)968 414333
Faks:+39 (0)968 411032

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Aeroportuale Calabrese S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 14' 27'' E
Enlem:38° 54' 25'' N
IATA kodu:SUF
ICAO kodu:LICA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.