Harita

 Surabaya Havaalanı

Surabaya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Surabaya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Surabaya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Surabaya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Surabaya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Surabaya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Surabaya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Surabaya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Surabaya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Surabaya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Surabaya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Surabaya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Surabaya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Surabaya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Surabaya yakınındaki havaalanları

 Surabaya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Surabaya Havaalanı

Adres:
Surabaya 61253,
INDONESIA

Telefon:+62 (31) 2986200
Faks:+62 (31) 8667506

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:112° 47' 12'' E
Enlem:7° 22' 46'' S
IATA kodu:SUB
ICAO kodu:WARR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.