Harita

 Santarem Havaalanı

Santarem Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Santarem Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Santarem Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Santarem Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Santarem Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Santarem havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Santarem havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Santarem Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Santarem Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Santarem Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Santarem uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Santarem Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Santarem şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Santarem şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Santarem yakınındaki havaalanları

 Santarem şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Santarem Havaalanı

Adres:
Praca Eduardo Gomez,
68035 Santarém,
BRAZIL

Telefon:+55 (0)91 5224328
Faks:+55 (0)91 5224395

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:54° 42' 0'' W
Enlem:2° 25' 59'' S
IATA kodu:STM
ICAO kodu:SBSN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.